-33%
Stofzuiger geuren SøckMyBallz
Met fijne geuren uit je stofzuiger wordt het schoonmaken weer een stukje leuker. We gebruiken gerecycled papier en verpakkingen. Tevens zijn de ballz in Nederland met de hand geproduceerd door mensen met een beperking.
In de verpakking vindt je 30 ballen, genoeg om heel erg lang van te genieten. Past in elke stofzuiger ook stofzakloze.
Je zuigt een balletje op en de geur zal ontsnappen.
Black tea
Dit is een heerlijke oriëntaalse geur melange met tonen van hout, zwarte peper, luxe musk en jasmijn. Beleef een poederig zacht en schone omgeving.
Happy spices
Een ingetogen bloemige opening van roos Damascus met een hint van lavendel. Daarna in het hart en exclusieve warme kruidenmix van kaneelbast, kardamom en zwarte pepers.
White lotus
Zwoele witte bloemengeuren die samen met amandelbloesem zorgt voor een schone en comfortabele geur sensatie.
Clean cotton
De naam verraad deze geur al. Het gevoel van heerlijke schone was in een opgeruimd huis. Precies wat je verwacht met deze naam en misschien nog wel een tikje beter.
Fresh figs
Knisperende groene vijgengeur. Licht zoet, fruitig met een plantaardige groene vibe.
Klanten kochten ook
- Geur Samples
Wilt u graag eerst kennismaken met de geuren uit de collectie dan kunt u deze hier bestellen.
Voeg de geuren van uw keuze toe aan uw winkelmand.
U ontvangt een geurend kaartje.
Terugsturen is niet mogelijk.
Omschrijvingen van de…€ 1,00